Aktualności

Archiwum aktualności

 Ustawienia 

Kategoria: Wszystkie
Aktualności: ostatnie 10

Pokaz kulinarny Pascala Brodnickiego w ramach projektu współpracy HESTIA

W ramach międzynarodowego projektu współpracy realizowanego przez LGD Zalew Zegrzyński HESTIA - Culinary & Natural Heritage for Tourism and Identity / HESTIA - Dziedzictwo kulinarne i przyrodnicze dla turystyki i tożsamości ponad 30-osobowa grupa miała okazję wziąć udział w pokazie kulinarnym Pascala Brodnickiego.

Dziedzictwo lokalne i rezultaty projektu współpracy "Dziedzictwo dla Przyszłości" ANCHOR zaprezentowane!

W dniu 29.09.2022 odbyło się lokalne spotkanie promujące dziedzictwo lokalne i rezultaty projektu "Dziedzictwo dla Przyszłości".

Kolejne nabory

Informujemy, że od 5 do 19 października br. do godziny 14.00 będzie prowadzony nabór. Zapraszamy potencjalnych beneficjentów do składania wniosków.

Ścieżka pieszo-rowerowa w Zegrzu otwarta!

W dniu 8 września Prezes Lokalnej Grupy Działania Zalew Zegrzyński Edward Trojanowski wraz z Burmistrzem Miasta i Gminy Serock Arturem Borkowskim oddali mieszkańcom do użytku ścieżkę pieszo-rowerową wraz z towarzyszącą infrastrukturą.

XI Festiwal Aktywności Społecznej i Kulturalnej Sołectw już za nami

Lokalna Grupa Działania Zalew Zegrzyński już po raz 11 zorganizowała Festiwal Aktywności Społecznej i Kulturalnej Sołectw. Tegoroczna edycja odbyła się 3 września w Woli Kiełpińskiej gm. Serock.

XI Festiwal Aktywności Społecznej i Kulturalnej Sołectw oraz Święto Darów Ziemi

Serdecznie zapraszamy na XI Festiwal Aktywności Społecznej i Kulturalnej Sołectw pod patronatem Wiceprezesa Rady Ministrów Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, który odbędzie się 3 września w Woli Kiełpińskiej (Plac przy Kościele).

Zapraszamy na szkolenie on-line dla członkiń/ów Kół Gospodyń Wiejskich.

Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie realizuje projekt w ramach, którego organizuje bezpłatne szkolenia dla członków Kół Gospodyń Wiejskich.

Spływ kajakowy rozpoczęty !

Dziś (03.08.2022) rozpoczął się spływ kajakowy w ramach projektu "Mazowieckie Mazury - rozwój turystyki i rekreacji na obszarach LGD Zalew Zegrzyński i LGD Aktywni Razem"

Powiatowa Instytucja Kultury w Legionowie zaprasza na spektakl plenerowy

Kolejną kulturalną atrakcją w ramach projektu "Co powie ryba - w dorzeczu trzech rzek" Powiatowej Instytucji Kultury w Legionowie jest wielobarwny, magiczny, porywający i pełen fantazji spektakl Teatru Akt zatytułowany "In Blue".

Zapraszamy na spływ kajakowy

Serdecznie zapraszamy zainteresowanych na spływ kajakowy na szlaku Dębe-Płock w dniach 3-6.08.2022


"Europejskie Fundusze Strukturalne i Inwestycyjne, Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Strona internetowa Lokalnej Grupy Działania Zalew Zegrzyński współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Instytucja Zarządzająca Programem Operacyjnym "Rybactwo i Morze" - Minister Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej. Strona internetowa opracowana przez Lokalną Grupę Działania Zalew Zegrzyński.

Lokalna Grupa Działania Zalew Zegrzyński
ul. gen. Wł. Sikorskiego 11, lok. 413
05-119 Legionowo
KRS 0000349416

Numer konta bankowego: 36 8013 0006 2004 0013 0808 0001

Biuro Lokalnej Grupy Działania mieści się w budynku
Starostwa Powiatowego w Legionowie, pokój: 203, 202, 201

Biuro czynne: Pn.- Pt. 8:00 - 16:00
tel.: (22) 76 40 203, (22) 76 40 253, (22) 76 40 202, (22) 76 40 201
e-mail: biuro*lgdzz.pl
Ze względu na ochronę adresu e-mail przed spamem należy
usunąć znak * i zastąpić go @